پورتلند سومین شهر در آمریکا از نظر داشتن جرثقیل های مشغول به کار

شرکت مانی تووک از جرثلقیل میله ای کامیونی مدل نشنال که برروی مک رو نمایی کرد
دسامبر 1, 2019
جرثقیل برجی بدون اتاقک جدید مدل MDT 809 Series
دسامبر 31, 2019

تورنتو دارای رتبه اول این جریان در آمریکای شمال است.
تنها دو شهردر امریکا تعداد بیشتری جرثقیل برجی فعال نسبت به پورتلند دارند, دلیلش این است که توصعه این شهر از طریق پروژه های ساختمانی تجاری مسکونی است.
طبق گزارش کمپانی RLB برای امریکای شمالی, 30 جرثقیل برافراشته در پورتلند مشغول کارند که تنها لس آنجلس با 36 و سیاتل با 65 جرثقیل برجی تعداد بالاتری را نسبت به پورتلند در اختیار دارند.
اما تورنتو در جدید امار ارائه شده در جولای 2018 با داشتن 90 جرثقیل بیشترین تعداد جرثقیل برجی را در آمریکای شمالی داراست.
تعداد 30 جرثقیل فعال در پورتلند گزارش شده در تاریخ ژانویه 2019 دو عدد کمتر از تعداد گذارش شده در تاریخ ژانویه 2018 است.
این جرثقیل ها بیشتر در مرکز شهر پورتلند, ورزشگاه پروویدنس پارک, مراکز تجاری و محله های پورتلند واقع شده اند که بخش غالب آن ها ساختمان های چند منظوره هستند.
سقوط تاور کرین  در روز شنبه بر اثر تغییرات هوا و طوفان سهمگین در پورتلند موجب مرگ 4 نفر شد و درحالی که جرثقیل کمکی در حال جمع اوری بقایای آن بود باعث شد دیدگاه ده ها نفر نسبت به امن بودن جرثقیل برجی تغییر کند. با وجود شرکت های امازون, اپل و دیگر شرکت های تکنولوژی دیگر نیاز استفاده از جرثقیل روز به روز افزایش می یابد. این اتفاق هرچند غم انگیز بود اما بروز چنین حوادثی به ندرت بوده و تنها در مواقع اشتباه اوپراتور یا تغییرات اب و هوا صورت می گیرد.
دفتر صنف کارگرارن اعلام کرد در جدید ترین امار ارائه شده در بازه زمانی سال های 2011 تا 2015 ,220 نفر بر اثر حوادث جرثقیل جان باختند.
کمپانی RLB که خود را به عنوان یک سازمان مستقل در زمینه مدیریت هزینه, بررسی کمیت و مدیریت پروژه و خدمات مشاوره معرفی می کند, شاخص شرکت خود را در راستایی قرار داده تا بتواند بر روی پروژه های ساخت و ساز در امریکای شمال و کارائیب نظارت داشته باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *