اپراتور تاور کرین شوید!

توضیحات کلی تاور کرین
دسامبر 27, 2018
اپراتوری تاور کرین شغلی پر از چالش است
ژانویه 10, 2019

اگر تا به حال از کنار یک محل ساخت و ساز بزرگ عبور کرده اید، احتمالا یک تاور کرین غول پیکر به چشمتان خورده است که صدها متر بالای زمین معلق است. این غول ها مقدار عظیم الجسه ای از مواد را از یک قسمت به محل کار دیگری منتقل می کنند. اگر از نشستن در آسمان و در ارتفاعات، جایی بالاتر از جایی که پرندگان جرات پرواز در آن را دارند نمی ترسید، پس ممکن است بررسی شغلی مانند اپراتور تاور کرین برای شما انتخاب مناسبی باشد و بد نیست آن را بررسی کنید. راه بسیار سرراستی برای کسب این هدف رفیع وجود دارد و ما کل کارهایی را که باید برای این مسیر انجام دهید در زیر نام برده ایم.

کارهای یک اپراتور تاور کرین

یک اپراتور تاور کرین باید تمامی این بارهای سنگین را با تغییر دنده و فشار پدال ها حرکت دهد. اگر طرفدار جا به جایی دستی هستید، می توانید به آن به عنوان رانندگی (فوق) پیشرفته فکر کنید.
بسیاری از مکان های ساخت و ساز چشمه ای برای بروز انواع مشکلات حتی در بهترین روزها هستند. اگر شما کسی هستید که پنجاه تن را بالای سر دوستانتان معلق نگه می دارید، شک نکنید که ایمنی تنها دوست واقعی شماست.
در این اقتصاد پر هیاهو، قطعا شغل تمام وقت همیشه موجود است. در واقع، حتی ممکن است شما قادر باشید شیفت های خوب و طولانی پیدا کنید و به همین نسبت درآمد هنگفتی کسب کنید.
هرگز فکر نکنید که این شغل شما را محدود و محکوم به کار در مکان های ساخت و ساز شلوغ می کند.
بندرهای بزرگ به اپراتور های تاور کرین برای بلند کردن بسته های کشتیرانی به درون کشتی های باربری و بارگیرها نیاز دارند. با ذهنی باز می توانید خودتان را در هر تعدادی از ماجراجویی های کار درون آسمان بیابید.

حقایق مربوط به استخدام اپراتور تاور کرین

بسیاری از کارمندان تمام وقت می خواهند دو یا سه سال سابقه کار در رزومه شما ببینند. به این دلیل است که بهتر است به کارآموزی فکر کنید. کار آموزی برای شما ورودی ای خواهد شد به زندگی در آسمان.
کارآموزی
کارآموزی یکی از بهترین روش ها برای شروع کار در این زمینه می باشد. یکی از منابع بسیار مهم کارآموزی در آمریکا به عنوان مثال “اتحادیه بین المللی مهندسین اپراتور” می باشد. این جا برای اپراتورهای تاور کرین در جاهای مختلف درون آمریکا، برنامه های کارآموزی برگزار می کند. این برنامه ها به مدت سه تا چهار سال به طول می انجامند و این زمانی است که یک فرد برای کسب اطلاعاتی عمیق و طلایی نیاز دارد.

مهارت های مورد نیاز

وقتی زمان این می رسد که مهارت های خود را ثابت کنید، کارفرمایان آینده نگر دنبال کسانی خواهند گشت که هماهنگی چشم با دستش خوب باشد، استقامت فیزیکی برای کار با ماشین های سنگین را داشته باشد، مهارت های مکانیکی بالایی داشته باشد و همچنین دارای درک عمیقی از سیستم های کامپیوتری داشته باشد که برای کار با تاور کرین مورد استفاده قرار می گیرند.
این یک شغل نسبتا انحصاری است ولی شما باید قابلیت برقراری ارتباط خوب با دیگران داشته باشید، حتی اگر این به منظور ایجاد رفاقت نباشد، باید به منظور رعایت و حفظ ایمنی برقرار شود. هر زمانی که احساس می کنید چیزی درست نیست، از این که چه زمانی باید توقف کنید مطلع خواهید بود.

پیدا کردن این شغل

در آخر، اگر جا به جایی برای شما امکان پذیر است، بد نیست دنبال جاهای مختلفی برای شغل بگردید. حتما مقاله هایی را که آمارهای تعداد امکان های شغلی را درون جاهای مختلف جغرافیایی نشان می دهند بررسی کنید. در صورتی که امکان مهاجرت برای شما وجود دارد، بد نیست که بدانید نقشه هایی که ایالت هایی را که بیشترین تراکم اپراتورهای تاور کرین را دارند، شامل تکزاس، لوییزیانا، کالیفورنیا و پنسیلوانیا می شوند و از نظر آماری در بالای جدول قرار دارند.

[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *