جرثقیل برجی بدون اتاقک جدید مدل MDT 809 Series

پورتلند سومین شهر در آمریکا از نظر داشتن جرثقیل های مشغول به کار
دسامبر 31, 2019
شان اسکرودل اپراتور جرثقیل با قدی حدود 2 متر
ژانویه 9, 2020

بزرگ ترین مدل جرثقیل است که توسط گروه مانی تووک ارائه شده است.
با توجه به افزایش تقاضا برای تاور کرین های بدون اتاقک , گروه مانی تووک از بزرگ ترین مدل این این جرثقیل که در بوما بی اسبقه بوده رو نمایی کرد.
طبق گفته های تیبو لو بزنرایز مدیر مسئول بخش تولید جهانی جرثقیل برجی:«طی 10 سال گذشته به صوررت مداوم تقاضا ها برای جرثقیل برجی های بدون اتاقک افزایش یافته , به دلیل این که این نوع جرثقیل به دلیل طراحی ای که دارد راحت تر سرهم بندی شده و اماده به کار خواهند شد, تعداد بیشتری جرثقیل می توان در محل کار برپا کرد و از این روند کار سریع تر خاطمه یپدا می کند.» . او در ادامه گفت:« با افزایش ساخت و ساز های مدولار ما درکنار افزایش ظرفیت حمل بار تولیدات باشیم زیرا اوپراتور ها باید بارهای سنگین تری را حمل می کردند به فکر حمل و نقل هرچه آسانتر محصول و همچنین امکان نصب ساده آن نیز بوده ایم. مدل MDT 809 تمام این مزایا و حتی بیشتر از این هارا دورن خود دارد.»
طبق گزارش مجله اکویپمنت ورلد مدل MDT 809 با ظرفیت حمل 40 تن و زنجیر 80 متری برای حمل نقل به 10 یا 11 کامیون نیاز دارد که طبق اظهارت گروه مانی تووک این تعداد 4 یا 5 کامیون کمتر نسبت به دیگر جرثقیل ها با همین ظرفیت و مشخصات است.
مانی تووک میگوید در محل کار این مدل در حالی که فضای کمتری را هم اسغال می کند دوبرابر سریع تر از جرثقیل های 40 تونی دیگر نصب و اماده کار می شود. شرکت می گوید اماده سازی کامل آن با زنجیر 50 متری در محل کار کمتر از سه روز به پایان می رسد.
سرهمبندی و نصب آن بستگی به ستون ها و سقف و ویژگی محل کار دارد که بخواهند آن را روی زمین یا روی هوا و متصل به سقف و ستون نصب کنند.
تجزیه و تحلیل مانی تووک در مورد عملکرد MDT 809 به این صورت است:
رنج وسیعی از بالا بر ها با بسامد های کنترل شده برای جرثقیل از 100LVF گرفته 270LVF وجود دارد. همچنین گزینه اختیاری 150HPL وجود دارد که برای پروژه های سنگین با حداکثر سرعت و قدرت کاربرد دارد. ظرفیت حمل این جرثقیل بنا به نیاز مشتری مدل های 25 تنی, 32 تنی و 40 تنی هست همچنین طول میله آن از حدالق 9 متر تا حداکثر ظرفیت ان در حالت آزاد 80 متر است.
مشتری می تواند بنا به نیاز خود از پیکربندی دو ستونه برای حمل نقل سریع تر و از چهار ستونه برای حمل نقل اشیائ سنگین استفاده کنند, در داخل کابین تنها با فشار دادن یک دکمه ساده این امکان برای اوپراتور فراهم می شود تا سیستم اوتو ماتیک تنظیم کشکش کابل را فعال کند. این عمل برای پایگاه کاری دارای تنش و حساسیت بالا کاربرد دارد.
سیستم کنترل جرثقیل CCS نیز قابلیت این را به اوپراتور میدهد تا تنظیمات پیش فرض خود را روی دستگاه قراردهد. این مدل سیستمی ساده و الکتریکی با کارایی خوب و بیشتر است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *