10 شرکت برتر اجاره و کرایه جرثقیل جهان

رو نمایی از جرثقیل های جدید شرکت ترکس
اکتبر 17, 2019
شرکت مانی تووک از جرثلقیل میله ای کامیونی مدل نشنال که برروی مک رو نمایی کرد
دسامبر 1, 2019

 

جرثقیل ها طراحی شده اند تا بارهای سنگین را با استفاده از قرقره ها و کابل ها بلند کنند، جابه جا کنند و پایین آوردند
جرثقیل ها در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساخت و ساز و صنعت لجستیک و همچنین در ساخت تجهیزات سنگین استفاده می شوند.

جرثقیل ها انواع متفاوتی دارند که برای کار در شرایط مختلف طراحی شده اند.
انواع متفاوت جرثقیل ها عبارتند از: جرثقیل های متحرک ، جرثقیل های تلسکوپی ، جرثقیل های تاورکرین ، و جرثقیل های سوار بر کامیون ها ، جرثقیل های زمینی خشن و جرثقیل های زمینی.

بزرگترین شرکت های اجاره جرثقیل در دنیا

ده ابر شرکت جرثقیل جهان:

1. ماموت:

ماموت ، یک شرکت خصوصی هلندی مستقر در هلند ، راه حل های سفارشی برای بلند کردن، حمل و نقل، نصب و از بین بردن سازه های بزرگ و سنگین در سراسر جهان ارائه می دهد.

این شرکت در بازارهای مختلف از زیرساخت ها ، معادن و بنادر گرفته تا هسته ای و پتروشیمی فعالیت می کند. ماموت با داشتن ناوگان 528 زمینی ، زمینی خشن و جرثقیل متحرک و 136 خزنده رونق مشبک ، از نظر ظرفیت بالا برنده در فهرست بزرگترین شرکت های کرایه جرثقیل جهان قرار دارد.
ماموت که در سال 1807 تأسیس شد ، اکنون بیش از 5،000 نفر را به خود اختصاص می دهد.

2. سارن

Sarens چند ملیتی بلژیکی است که در ولورتم بلژیک مستقر است. این شرکت در آسانسورهای سنگین ، حمل و نقل مهندسی و خدمات کرایه جرثقیل تخصص دارد. این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات از جمله جرثقیل ، داربست ، محصولات جک و سایر محصولات بالابر سنگین را تولید می کند.

Sarens در 65 کشور جهان فعالیت می کند و به همه بازارها خدمات می دهد – از هسته ای و بادی گرفته تا فراساحلی ، هسته ای و غیرنظامی.

با یک ناوگان از 1.093 جرثقیل تلسکوپی چرخ متحرک و 440 جرثقیل جرثقیل مشبک ، Sarens دومین شرکت جرثقیل در جهان است.

3. ALE

ALE چند ملیتی بالابر سنگین و حمل و نقل مقام سوم را در لیست 10 شرکت برتر جرثقیل جهان در جهان کسب می کند.

این شرکت خصوصی ، مستقر در Stafford ، انگلستان ، در زمینه بلند کردن و حمل و نقل و نصب اشیاء سنگین تخصص دارد.

ALE دارای ناوگان 125 جرثقیل تلسکوپی متحرک و 61 جرثقیل جرثقیل مشبک است.

در اوایل سال جاری ، این شرکت یک جرثقیل فوق العاده سنگین با ظرفیت 10،000 تنی (SK10،000) را راه اندازی کرد ، که بزرگترین جرثقیل زمینی در جهان است.

ALE و Mammoet اخیراً توافق نامه ای را برای ادغام عملیات خود در معامله ای که انتظار می رود یک جرثقیل غول پیکر چند ملیتی ایجاد کند ، امضا کردند.

4. ماکسیم جرثقیل کار می کند

Maxim Crane Works ، مستقر در پنسیلوانیا ، ایالات متحده ، یکی از بزرگترین شرکتهای کرایه جرثقیل در جهان است که لیزینگ و فروش تجهیزات آسانسور مانند جرثقیل های خزنده و جرثقیل های برج را ارائه می دهد.

ماکسیم در IC50 امسال در رتبه چهارم قرار دارد. این شرکت که در فهرست ACT100 نیز به چشم می خورد ، دارای 2،715 جرثقیل متحرک چرخ و 505 خزنده است.

در سپتامبر سال 2019 ، Maxim و Solley Equipment & Rigging توافق نامه ای را برای تحریم Solley Crane ، یک تجارت خانوادگی در مناطق مرکزی تنسی و آلابامای شمالی امضا کردند.

5- لامپسون بین المللی

تولید کننده جرثقیل آمریکایی ، لامپسون بین المللی ، جایگاه خود را به عنوان پنجمین شرکت بزرگ جرثقیل در جهان حفظ کرده است.

این شرکت که مقر آن در کنوویك ، واشنگتن است ، یكی از بزرگترین ناوگان جرثقیل در آمریكا را با یك ناوگان 312 جرثقیل متحرك و 298 خزنده مشبك اداره می كند.

لامپسون بین المللی بالابرهای سنگین جرثقیل را با ظرفیت هایی از 100 تن به 750 تن و جرثقیل های ترانزیت بالابر سنگین با ظرفیت های 500 تن به 3000 تن کار می کند.

6. سنگووی متحرک

شرکت هندی Sanghvi Movers ششمین شرکت بالابر سنگین در جهان است. این شرکت از سال 2015 این موقعیت را در IC50 حفظ کرده است.

Sanghvi Movers ، مستقر در پونه ، هند ، خدمات اجاره ای برای جرثقیل های تلسکوپی و هیدرولیک هیدرولیک با اندازه متوسط تا بزرگ را ارائه می دهد.

این شرکت دارای ناوگان 312 جرثقیل متحرک چرخ دار و 298 جرثقیل خزنده مشبک است. Sanghvi Movers بزرگترین شرکت اجاره جرثقیل در هند است.

7. Bigge Crane and Rigging

Bigge Crane and Rigging در شاخص IC50 2019 بالاتر رفته است. Biggie که مقر آن در سن لاندرو ، کالیفرنیا است ، یکی از بزرگترین انتخاب های جهان در مورد جرثقیل های استفاده شده جدید و جدید برای فروش یا اجاره را دارد.

Biggie 724 چرخ متحرک و 224 واحد خزنده ، با تائیدیه 1000 تن Liebherr LR 11000 ، این شرکت را در بین شرکتهای جهانی بالابرهای سنگین جای داده است.

8. جرثقیل های آسانسور سنگین Buckner

با بیش از 70 سال خدمت در بازارهای سنگین تجاری و صنعتی ، جرثقیل های بالابر سنگین باکنر بدون شک یک رهبر شناخته شده در سطح جهان است.

باکنر ششمین ناوگان جرثقیل خزنده و بزرگترین ناوگان خزنده تلسکوپی در ایالات متحده را در اختیار دارد.

این شرکت پروژه های بسیار قابل توجهی از جمله ورزشگاه مرسدس بنز و ایستگاه های تست مرکز فضایی Stennis در ایالات متحده آمریکا را انجام داده است.

9. جنوب عمیق

Deep South با داشتن ناوگان گسترده ای از جرثقیل ها ، حمل و نقل ، تجهیزات تقلبی و تجهیزات ویژه ، برای اجرای هر دو پروژه کوچک و بزرگ ، افتخار می کند.

جرثقیل های آن از 25 تن تا 2.500 تن و شامل خط قدرتمند VersaCrane است.

خدمات Deep South که در سال 1968 در شهرک سنگین صنعتی ایالات متحده تأسیس شد ، شامل اجاره جرثقیل لخت تا راه حل های آسانسور و کلیدهای حمل و نقل سنگین است.

طی 12 ماه گذشته ، این شرکت آمریکایی 36 جرثقیل دیگر به دست آورده است – کل حجم ناوگان خود را به 242 جرثقیل چرخ و 26 دستگاه مشبک منتقل می کند.

10. Weldex

Weldex مستقر در انگلیس لیست 10 شرکت برتر جرثقیل جهان را بسته است. Weldex که در سال 1979 توسط خانواده McGilvray تاسیس شد ، ناوگان 130 خزنده مشبک دارد. خدمات آن از اجاره جرثقیل گرفته تا ساخت و توزیع تجهیزات تقلب در نظر گرفته شده است.

پیش بینی بازار (2019-2024)

بازار جهانی جرثقیل در سال 2018 42.2 میلیارد دلار ارزش داشته است. انتظار می رود این بازار تا سال 2024 به ارزش 54.3 میلیارد دلار برسد و CAGR حدود 4 درصد در طول 2019-2024 ارائه دهد.

پیش بینی می شود که افزایش صنعتی شدن و شهرنشینی باعث افزایش تقاضا برای انواع مختلف جرثقیل ها می شود. پیشرفت در چندین صنایع نهایی مانند اتومبیل ، معدن و همچنین نفت و گاز باعث افزایش تقاضا برای جرثقیل ها می شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *